×

Centrum Mati-med

Rehabilitacja (pojęcie zamiennie stosowane ze słowem fizjoterapia) to indywidualna praca terapeuty z pacjentem i jego ciałem jako całością. Polega ona po pierwsze – na znalezieniu źródła problemu, z jakim zgłasza się pacjent, a po drugie – szukaniem najlepszego sposobu na doprowadzenie do poprawy funkcjonowania pacjenta i wyeliminowania dolegliwości.
Zawsze bierzemy pod uwagę stan zdrowia, tryb pracy, aktywność fizyczną oraz wszystkie inne czynniki mające wpływ na to, jak może się czuć nasz pacjent. Gdy uda nam się wygrać z bólem i zlikwidować przyczynę dysfunkcji, staramy się edukować pacjentów i stawiamy na profilaktykę, czyli słuchanie swojego ciała, pracę z nim i szybkie reagowanie na sygnały, które nam wysyła…. A wtedy wspólnie dochodzimy do celu.

Załogę Mati-Med tworzą:

Mati med legnica

mgr fizjoterapii Mateusz Gęstwa
Założyciel Centrum Rehabilitacji Mati-Med

Absolwent Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze oraz Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, na kierunku Fizjoterapia.

Magda Sajnach

Mgr fizjoterapii Magdalena Sajnach
Od 2016 w załodze Mati-Medu.

W tym roku zaczyna wgłębiać się w dziedzinę fizjoterapii kobiet w ciąży oraz połogu, aby niebawem zaproponować Pacjentkom szeroką pomoc w tym temacie.

sylwia

Fizjoterapeutka Sylwia Łyszkowska
W zespole Mati-Med od 2017 roku.

Sylwia jest naszą terapeutką pediatryczną.

ola

Fizjoterapeutka Aleksandra Urban
W ekipie Mati – Med od 2019 roku

Obecnie kontynuuje naukę na II stopniu kierunku fizjoterapia, na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Doświadczenie potwierdzone licznymi certyfikatami: